Hedefimiz; Türk Kimya Sanayicisinin kaliteli ve uygun fiyatlı hammadde temin edebilmesi için gerekli hizmeti sağlayabilmek ve pazar payımızı çok daha yukarılara taşımaktır.

Arayıcılar A.Ş. 1963 yılında Ahmet Arayıcı tarafından kurulmuştur.

Sürdürülebilir büyüme, yüksek kalite ve yaratıcı ürünlerimizle Türkiye’yi alanımızda merkezi talep noktası haline getirme vizyonuyla çıktığımız yolda, gelişen sektörle beraber Arayıcılar A.Ş. başarılı çalışmalarıyla birçok marka ve ürünlerin ithalatında öncülük etmiş ve sektörde kaliteli ve başarılı üretim politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.  Bunun yanı sıra ürün ve fiyat noktasında müşterilerimizle aynı dili konuşup onların çözüm ortağı olmayı misyonumuz olarak belirledik.

1963 yılında faaliyetlere başlayan yolculuğumuz günümüzde 15’ten fazla ülkeye kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirilen ihracat faaliyetleriyle sürüyor. Gün geçtikçe artan müşteri taleplerine en hızlı şekilde kreatif odaklı çalışarak cevap  veriyor ve sektörümüze öncülük etmeyi sürdürüyoruz.

Deneyimli ekibimiz ve 58 yıllık sektör tecrübemiz ile kaliteli ürün, hızlı teslimat ve anlık çözüm sunma prensibiyle merkezi lokasyonumuz sayesinde ihracat ve sevkiyat konusunda tüm taleplere hızlı şekilde cevap veriyoruz.

Ürün yelpazemiz (bakalit- reçine- renkli bakalit) ve üretim alanındaki teknik bilgi birikimimiz ile sektöre uzun yıllardır öncülük ediyoruz.

Dürüstlük, müşteri memnuniyeti, şeffaflık, kaliteli hizmet gibi değerlerimizden yola çıkarak doğaya olan hassasiyetimizle doğa dostu, çevreye duyarlı, insan sağlığını dikkate alan üretim politikalarımızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

 

Bizimle Temasa Geçin

Arayıcılar olarak, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü sorunuza cevap vermeye hazırız.
Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, en kısa zamanda size geri döneceğiz.
iletisim-gorseli

Arayıcılar A.Ş. 1963 yılında Ahmet Arayıcı tarafından kurulmuştur. Fabrikamız, 1982 yılında ilk lokasyonu olan Kartal/İstanbul’da faaliyete geçmiştir. İlk günden bugüne kadar, Arayıcılar, Türkiye’nin önde gelen bir Fenolik Kalıp Bileşeni üreticisi ve ihracatçısı haline gelmiştir.

OFİS

FABRİKA