Arayıcılar size 3 önemli avantaj sunuyor:

UZMAN ÜRETİM

Yıllar boyunca sektör üreticileri en çok satın aldıkları hammaddelerin istikrarsızlığından, akışkanlık ve erime noktası gibi teknik şartlardaki sapmalardan ve ithal hammaddenin üretimlerine uygun olmamasından şikâyet etmekteydiler. Bu konuda her müşterimizin dertlerini birebir dinleyip onlara yaklaşık 58 yıldır yenilikçi çözümler sunmaktayız çünkü bizler uzun ve kuvvetli iş ilişkilerine inanıyoruz, bu nedenle sizin ihtiyaçlarınıza yönelik üretim yapıyoruz. Müşterilerimiz için yeni formüller ve benzersiz ürünler üretmek için çalışıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına ortak çalışmak için lütfen bizimle temasa geçiniz.

HIZLI TESLİMAT

Avrupa ve Asya’nın tam ortasında olmamızın verdiği ulaşım avantajı bizi bir adım öne çıkarmıştır. Arayıcılar’ın aksine birçok bakalit (PMC) ve reçine üreticisi Çin veya Tayvan’da bulunmaktadır. Bu firmalara verilen siparişler 45 günlük bir süre içerisinde karşılanabilmektedir. Avrupa, Asya ve Afrika’nın tam ortasında yer almamız ve taleplere çok hızlı cevap vermemiz sayesinde siparişlerinizi 15 günden az bir sürede karşılayabiliyoruz.

KALİTE & EN İYİ FİYAT

Üretimde 50 yılı geçen tecrübemizle teknik anlamda uzman konumdayız ve siz değerli müşterilerimizin karşılaşabileceği problemleri önceden tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle sizlere yüksek kalitedeki ürünleri, rekabetçi fiyatlar ile sunabiliyoruz. Lütfen fiyatlarımız ve ödeme koşulları için bizimle temasa geçin.

Bizimle Temasa Geçin

Arayıcılar, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü sorunuza cevap vermeye hazırız.
Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve en kısa zamanda size geri döneceğiz.
iletisim-gorseli

Arayıcılar A.Ş. 1982 yılında kurulmuştur. Fabrikamız ilk bölgesi olan Kartal/İstanbul’da üretime başlamıştır. 2014 yılı itibariyle daha kaliteli ve yüksek hacimli hizmet verebilmek adına Kartepe/İzmit’e taşınmıştır. Türkiye’deki ilk ve tek Bakalit üreticisi olan Arayıcılar A.Ş. iç piyasaya hizmet etmenin yanında Avrupa, Afrika ve Asya’ya ihracat yapmaktadır.

OFİS

FABRİKA