Arayıcılar A.Ş. aylık 500 tonluk kapasitesi ve 50 yılı aşkın tecrübesi ile ülkemizin bir numaralı bakalit üreticisi ve en büyük ihracatçısı konumundadır. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Hem presleme hem de enjeksiyon için yüksek kaliteli fenolik kalıplama bileşenleri üretiyoruz. Ayrıca elektrik, elektronik ve motor sektöründe kullanılan fiber-glass katkılı özel bakalit çeşitlerini de üretmekteyiz. Yüksek kaliteli novalak reçine üretiyoruz ve müşterilerimize ihraç ediyoruz. Tüm bu üretim kabiliyetlerimizin yanısıra;

Arayıcılar size 3 önemli avantaj sunuyor:

UZMAN ÜRETİM

Yıllar boyunca sektör üreticileri en çok satın aldıkları hammadde bileşiklerin istikrarsızlığından, akışkanlık ve erime noktası gibi teknik şartlardaki sapmalardan ve hammaddenin üretimlerine uygun olmamasından şikayet ediyorlardı. Müşterilerimiz memnun olması için yatırımlarımıza kesintisiz olarak devam ediyoruz. Çünkü bizler uzun ve kuvvetli iş ilişkilerine inanıyoruz, bu nedenle sizin ihtiyaçlarınıza yönelik üretim yapıyoruz. Müşterilerimiz için yeni formüller ve benzersiz ürünler üretmek için çalışıyoruz. Sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek adına ortak çalışmak için lütfen bizimle temasa geçiniz.

HIZLI TESLİMAT

Avrupa ve Asya’nın tam ortasındayız. Bizim aksimize birçok bakalit üreticisi Çin veya Tayvan’da bulunmaktadır, bu firmalara verilen siparişler 45 günlük bir süre içerisinde karşılanabilmektedir. Ancak Avrupa, Asya ve Afrika’nın tam ortasında yer almamız ve hızlı üretim yapımız sayesinde siparişlerinizi 15 günden az bir sürede karşılaşabiliyoruz.

KALİTE & EN İYİ FİYAT

Üretimde uzman konumundayız ve sizlerin yüzleştiği problemleri biliyoruz. Bu nedenle sizlere yüksek kalitedeki ürünleri düşük ve rekabetçi fiyatlar ile sunuyoruz. Lütfen fiyatlarımız  ve ödeme koşulları için bizimle temasa geçin.